Tagi

, , , ,

14Kto zrozumie kobietę? O co tak naprawdę chodzi mężczyźnie? A kto to może wiedzieć???
My w naszym związku bardzo lubimy inność tej drugiej osoby. Fascynujemy się tym i co ważne nie „marudzimy”, że myśli inaczej, chociaż czasami rzeczywiście nie wiadomo o co „kaman” 🙂. Nauczyliśmy się drążyć różne tematy, aż problemy zostaną wyjaśnione. Do końca.
W bieganiu też jesteśmy zupełnie różni. Nawet trener niektóre elementy treningu robi inne dla każdego z nas. Ciężko jest nam się przekonać do stylu biegania tej drugiej połówki. Jednak to nie oznacza, że wyjdziemy kiedyś na trening oddzielnie. Nigdy w życiu!!! Chyba, że los spłata figla albo któremuś z nas przypałęta się kontuzja lub jakiś wyjazd służbowy. W innym przypadku, nie ma mowy, o „rozstaniu” . Postanowiliśmy, że będziemy się lubić, mimo, że nie zawsze sie rozumiemy.
17
Ogólnie to uważamy, że małżeństwo to cholerna frajda, a nie tam jakaś ciężka praca nad związkiem. Jaka praca? To genialna przygoda!
Kiedy trudno nam jest zrozumieć o co temu drugiemu chodzi, również w tematyce biegowej, to wtedy po prostu pytamy. O co? Przeczytajcie nasz artykuł zamieszczony na portalu maratonypolskie.pl, to wszystkiego się dowiecie :-).
Miłej lektury! Związki małżeńskie, partnerskie i inne na całym świecie: trzymajcie się ciepło, zdrowo i… biegowo!
P.S. Czy Wy też lubicie się nawzajem ze sobą przekomarzać? Bo my to uwielbiamy 🙂