Tagi

, , , ,

blog4Ostatnie wieczorne bieganie, to była prawdziwa zabawa biegowa! Pobiegaliśmy z młodziakami z Domu dla Dzieci nad Jeziorem. Prezentują się naprawdę świetnie, a to wszystko dzięki Wam, czyli wszystkim którzy podarowali im wspaniałe biegowe wdzianka (nasza akcja świąteczna na facebooku).
Są ubrani od stóp do głów. Nawet buty podarowaliście młodym biegaczom. Jesteście genialni i za Wasze super serducha bardzo, bardzo dziękujemy!!!

blog3

blog5Pobiegaliśmy dwie 2,5 kilometrowe pętle po śniegu i śliskiej nawierzchni. Po pierwszej odprowadziliśmy 8 letnią Amelkę, bo jej to zupełnie wystarczyło. Była to świetna zabawa, a wspinanie się po dość stromym podbiegu przyniosło upadki, ale też i wiele śmiechu. Cieszymy się, że dzieciaki mają wielkie chęci do biegania mimo trudnych warunków atmosferycznych.

Później pożegnaliśmy młodych biegaczy i dokończyliśmy swój trening. Dzisiaj wyszło prawie 13 km. Było ślisko, a nierówna nawierzchnia zmęczyła mięśnie. Jednak to bardzo dobrze, bo co nas nie zabije, to wzmocni.
Takie treningi, to jest to!!! 

blog1blog2