Tagi

, ,

4 marca 2016 r. razem z wychowankami i Panią Dyrektor Domu dla Dzieci nad Jeziorem w Olsztynku wzięliśmy udział w zajęciach biegowych, które poprowadził Paweł Pszczółkowski, trener Pszczółkowski Team.
blog
Trening odbył się nad jeziorem Długim w Olsztynie. Młodzi biegacze po rozgrzewce dynamicznej wykonywali ćwiczenia tabaty biegowej, na płotkach oraz solidne przebieżki. Było dużo elementów na doskonalenie równowagi, techniki biegowej i szlifowanie siły eksplozywnej.

blog4

 

Dzieci same stwierdziły, że po tych ćwiczeniach dużo lepiej się biegło. To były genialne zajęcia. Następnie udaliśmy się do TasBike Coffee Shop & Service , żeby podziękować wszystkim, którzy podarowali młodym biegaczom obuwie i stroje sportowe. My też bardzo, bardzo Wam dziękujemy! W nowych strojach dzieci czują się wyśmienicie i zapewne też lepiej im się biega. Garną się do tego sportu, co ogromnie nas cieszy. To również Wasza zasługa :-). W kafejce Pani Dyrektor i młodzi biegacze zostawili dla Was drobne upominki i podziękowania. Kto więc pojawi się w TasBike’u, a ,,maczał palce” w zbiórce odzieży biegowej, to dla niego są te własnie upominki.

blog1

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy. To nic, że nie ze wszystkimi mogliśmy się spotkać. Jeszcze nie raz wspólnie z młodziakami pobiegamy.
Właścicielom kawiarni Tasbike w Olsztynie – Ani i Piotrowi bardzo dziękujemy za udostępnienia miejsca zbiórki rzeczy biegowych .

blog2