Tagi

, , , , , , , , , , ,

Ela jako ambasadorka Panachesport została zaproszona do Warszawy na spotkanie autorskie z Izabelą Sakutovą,  międzynarodowym ekspertem brafittingu z trzynastoletnim doświadczeniem, zapalonym szkoleniowcem oraz autorką książki „Brafitting – lifting piersi bez skalpela”. Ela wtedy jednak nie mogła uczestniczyć w tym spotkaniu.
Pomyślała więc: „dlaczego by nie zorganizować takiego spotkania w Olsztynie?. Aktywne sportowo olsztynianki na pewno będą chciały dowiedzieć się sporo na temat brafittingu, porozmawiać z autorką książki, a także poprzymierzać przy okazji sportowe biustonosze”. Postanowiła więc zorganizować wieczór autorski z panią Izabelą w Olsztynie. Salon bielizny Koemi z radością przystał na ten pomysł.
Tak więc 3 listopada w Koemi spotkały się  aktywne panie z Olsztyna i okolic. Wśród nich były nie tylko biegaczki, ale również kobiety, które dopiero zamierzają podjąć aktywność sportową.

fot. Koemi


Każda z pań mogła ustalić swój rozmiar biustonosza, posłuchać o tym, jak ważną rolę w życiu kobiet stanowi perfekcyjnie dopasowany stanik. Miło było porozmawiać przy kawie, lampce szampana i słodkiej babeczce 😉 Ponadto każda z pań otrzymała upominek od Koemi. Pytaniom i rozmowom nie było końca, pewnie niedługo będzie następne spotkanie 🙂

fot. Koemi

     

Ela: Książkę przeczytałam jednym tchem, myślałam, że o brafittingu wiem naprawdę dużo. Jednak z każdą stroną moje zainteresowanie poradnikiem wzrastało. Widać, że pisała ją pasjonatka. Myślę, że w domu każdej kobiety taki poradnik powinien się znaleźć. Choćby dlatego, że jest tam rozdział o bieliźnie ślubnej, dla przyszłych mam, dla nastolatek, dla kobiet po operacjach, dla sportowców. Można przeczytać wywiad z fizjoterapeutą (jakie ćwiczenia wykonywać, żeby biust ładnie wyglądał), lekarzem (o profilaktyce chorób piersi). Dowiedzieć się można jak dbać o biust w młodym i starszym wieku, jak dbać o  bieliznę, żeby długo nam służyła, jak dobrze wyglądać na plaży, o pułapkach bieliźnianych. Poznałam pojęcie „zrelaksowany biust” – genialne określenie. Jednak nie zdradzę czego dotyczy 🙂 Sami doczytajcie 🙂
Ta książka u mnie na półce ma szczególne miejsce 🙂 Oczywiście druga będzie dla Córki 😉