O nas

DSC_0180logo Jesteśmy małżeństwem, ale przede wszystkim najlepszymi przyjaciółmi. Razem biegamy i startujemy na zawodach od września 2012 roku.
Po pierwszych miesiącach biegowej przygody powoli stawaliśmy się coraz bardziej świadomi, czym jest ten sport. Pojawiały się różnego rodzaju problemy, przeszkody, pytania, na które staraliśmy się znaleźć odpowiedzi. Nurtowało nas to jaki dobrać odpowiedni trening, jak się odżywiać, co zrobić, by nasz organizm szybko się regenerował, jakie obuwie jest najlepsze, itd., itp. Szukaliśmy informacji na portalach biegowych, blogach zaawansowanych biegaczy, podpytywaliśmy znanych trenerów i instruktorów biegania oraz nowo poznane osoby, które w nogach miały już setki kilometrów. Nasza wiedza rosła i ewoluowała wraz z doświadczeniem. Zebraliśmy mnóstwo materiałów na tematy związane z bieganiem, następnie, na podstawie naszych spostrzeżeń zaczęły powstawać artykuły publikowane w wielu portalach związanych z bieganiem. I tak narodził się pomysł, żeby wszystkie te materiały zgromadzić w jednym miejscu, jakim jest niniejszy blog.

Nie będziemy Was zachęcać i usilnie namawiać do biegania. Natomiast proponujemy, abyście zostali Państwo Świadomymi Biegaczami, którzy dbają o swój organizm, szanują go i potrafią się z nim porozumieć. Zachęcamy do biegania z głową.

Życzymy przyjemnej lektury.

Ela i Jarek Cieśla

1 thought on “O nas”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s