Tagi

, , , ,

DSC01608Jesteśmy biegaczami. Lubimy o tym mówić i chcemy, żeby inni o tej naszej pasji wiedzieli. Można to rozpoznać po naszej odzieży. Ubranie sportowe jest ważnym elementem naszego wizerunku. Ma być komfortowe, leżeć na nas doskonale, pasować kolorystycznie i powinniśmy się w nim czuć jak w drugiej skórze. Dobrze jest też, jeśli znajduje się na nim jakiś napis, który coś o nas mówi lub wyraża nasze poglądy albo po prostu w sposób zabawny opowiada, co nam w duszy gra. Na zawodach można spotkać biegaczy, którzy na koszulkach posiadają wydrukowane swoje imię, czasami ksywkę, nazwę klubu lub miejscowości z jakiej pochodzą.

8

Rozpoznawalność biegacza
Mamy kilka koszulek z logo Biegającego Małżeństwa. To dzięki temu wiele osób rozpoznaje nas na biegach, nawet w dalekich Bieszczadach, podchodzi, wita się, co owocuje nowymi znajomościami. To miłe. Przekonaliśmy się, że świetnie jest mieć na sobie wdzianko z jakimś napisem. Firma o wdzięcznej nazwie Krótki Rękawek, sprzedaje właśnie takie koszulki z wydrukowanymi hasłami, a nawet całymi cytatami. Te zdania nawiązują oczywiście do biegania. Hasła są zabawne, ujmujące i podkreślające, że biegacze to ludzie z dystansem do siebie.IMG_20151022_202536

Koszulka jak wizytówka
My wybraliśmy koszulkę z cytatem z filmu Forest Gump: „Zdecydowałem się iść trochę pobiegać”. Czerwony kolor bardzo nam odpowiada. Takiej jeszcze nie mieliśmy.
Biegamy i trenujemy we dwoje, dlatego chcieliśmy aby nasz strój sportowy był w tym samym deseniu i wzorze. Różnie z tym bywa. Zawsze występuje jakiś element różniący  koszulki od siebie. Jednak w przypadku tych od Krótkiego Rękawka tak nie jest. Oczywiście różnią się krojem. Damska koszulka wyraźnie podkreśla kobiecą sylwetkę i doskonale dopasowuje się do ciała. Facet w swojej wygląda męsko. Obydwie są wykonane z bawełny, jednak jeśli ktoś ma takie życzenia to firma nadruki może wykonać na koszulkach technicznych i termoaktywnych.IMG_20151022_202450

Trwałość i jakość
Szycie jest solidne, dzięki czemu żywotność koszulki jest odpowiednia. Zapewniają to specjalne wzmocnienia na ramionach.
Folia, z której wykonuje się nadruki ma zapewnić trwałość. I rzeczywiście, po praniu nie  ściera się, a napis pozostaje bez zmian. Kolor nie zmywa się i nie farbuje innych ubrań pranych razem. Koszulkę można suszyć na słońcu, a nadrukowana folia nie będzie się kruszyć.

Mówisz i masz 🙂
Specjalnie dla nas wydrukowano duże logo BM z tyłu na plecach. Jest wyraźne i już z daleka bardzo widoczne. I oto chodzi – przynajmniej każdy wie, że to właśnie my :-). I to jest duży atut Krótkiego Rękawka: firma może wykonać nadruk i logo na specjalne zamówienie klienta.

DSC01610

Od razu obydwie koszulki bardzo nam się spodobały. Pasuje nam kolor, fason i widoczność nadruków. Ela często ubiera swoją na zajęcia fitness i jogę, a Jarek nawet pobiegł w koszulce w biegu na 5 km podczas cyklu Biegowy Puchar Olsztyna.

 

 

Oceniamy produkt bardzo wysoko i na pewno zobaczycie nas w tych koszulkach wielokrotnie. Polecamy krotkirekawek.pl

DSC01621