Tagi

, ,

To lekka i wygodna bluza do biegania w czasie chłodnych dni. Genialnie sprawdziła się podczas dużego mrozu, gdy zakładałam ją pod wiatrochłonna kurtkę. Jesienią wieczorne bieganie było dzięki niej przyjemniejsze.

Bluza uszyta jest z miękkiego technicznego materiału, który bardzo dobrze odprowadza wilgoć ze skóry. Jest to bardzo komfortowe, gdyż podczas treningu nie zmarzniemy.

Bluza jest wyprofilowana i dopasowana do kobiecej sylwetki. Zapinana na zamek błyskawiczny, miękko wykończony pod szyją, żeby nie podrażniać skóry.Materiał na plecach i z tyłu kaptura to od wewnątrz cienki i mięciutki polarek o kratkowanej strukturze, a z zewnątrz  o gładkiej powierzchni. Rękawy i elementy boczne bluzy jak i kaptura to również wewnątrz polar, a na zewnątrz elastyczny materiał.

 

Rękawy i spód zakończone są taśmą, która jest uciągliwa. Dzięki temu np. bez problemu można rękaw nasunąć na rękawiczkę.

 

 

 

 

Moim zdaniem jest to bardzo dobra bluza zarówno do biegania, jak i innych sportów, również górskich wycieczek, wspinaczki, a zimą świetnie się sprawdzi na stoku. Bardzo się przyda także po treningu w chłodne dni, jako warstwa wierzchnia. Jest miękka i ciepła, bardzo przyjemna w noszeniu, trwała, nie rozciąga się po wielu praniach, nie traci kolorów.

Dare 2B